TOŠK i Radnik podijelili bodove u Tešnju

U okviru 20. kola Prve lige FBiH odigrana je utakmica u Tešnju između TOŠK-a i Radnika iz Hadžića, koja je završila rezultatom 1:1. Tešanjski klub je u prošlom kolu deklasiran u Olovu od Stupčanice rezultatom 4:0, prekinuvši niz od četiri uzastopne pobjede.

Radnik je u prošlom kolu također doživio poraz na svom terenu od Bratstva Gračanice rezultatom 0:1. U prvom poluvremenu nije bilo velikih prilika te su mreže mirovale nakon prvih 45 minuta utakmice. U drugom dijelu utakmice, Duraković je šutirao iz slobodnjaka, ali rezultat se nije mijenjao.

U 60. minuti viđen je i prvi gol na utakmici, kada je Ramirez postigao pogodak za 1:0. Vodstvo domaćih je trajalo sve do 79. minute kada je Semir Kerla postigao autogol. Do kraja utakmice nije bilo prilika.

TOŠK – Radnik 1:1