Juniori Sarajeva deklasirali Željezničar i osvojili naslov prvaka

U okviru 25. kola juniorske Premijer lige Bosne i Hercegovine snage su odmjerili FK Sarajevo i FK Željezničar. Pobjedu je upisala ekipa Sarajeva rezultatom 3:0, te su tako odbranili titulu prvaka i drugi put zaredom osvojili juniorsku Premijer ligu.

Upravo timu Ante Bratića je bila potrebna još jedna trijumf kako bi postali juniorski prvaci Bosne i Hercegovine, a pobjedom 3:0 su to i ostvarili.

Prvi gol za ekipu Sarajeva postigao je Seid Pramenković u prvom poluvremenu, a strijelci u drugom poluvremenu su bili Bakir Nurković i Harun Pločo koji su donijeli titulu svom timu.

Ekipa u kojoj je jedan od asistenata Bratiću i Vučina Šćepanović nekadašnji prvotimac tima sa Koševa je kroz cijelu sezonu bila na prvoj poziciji.

Do kraja je ostalo još jedno kolo u kojem ekipa, ali ekipa Sarajeva ima 6 bodova više od prvog pratioca Zrinjskog, treba napomenuti da ekipa Ante Bratića ima i utakmicu više.