Denis Ćorić: Pretplaćeni smo da protiv Sloge postižemo golove u zadnjim minutama

HŠK Posušje je na domaćem terenu ugostio FK Sloga Meridian i uprkos činjenici da su domaći igrači više od dvadeset minuta igrali sa igračem manje uspjeli su slaviti sa 2:1.

Zadovoljni strateg domaćih je nakon pobjede rekao: “Pretplaćeni smo da protiv Sloge postižemo golove u devedesetim minutama. Utakmica je bila zanimljiva sa dosta ritma, tempa, u prvom poluvremenu smo imali dvije tri dobre situacije. Sloga je dosta dobra ekipa, danas im je falilo nekoliko igrača. Drugo poluvrijeme – dobar ulazak, penal, postigli smo gol. Poslije gola smo imali dvije tri situacije da riješimo pitanje pobjednika, ali nam se onda desila mala dekoncentracija našeg igrača. Raduje me da smo i poslije primljenog gola igrali kao da smo imali igrača više, svaka čast dečkima pokazali su karakter i na kraju je nagrada stigla. Velika tri boda i sada smo još bliže cilju, a to je peta pozicija.”