Zvijezda 09 vodi protiv Igmana nakon preokreta na poluvremenu

U okviru 30. kola WWin lige Bosne i Hercegovine igraju Zvijezda 09 i Igman Konjic, a na poluvremenu rezultat je 1:1.

Karaklaijić je na startu utakmice imao priliku šutirao je, ali njegov šut nije ozbiljnije ugorzio gol gostujuće ekipe. Zato nakon samo jedne minute gosti iz Konjica dolaze do voststva, a gol za Igman je postigao Ramić nakon centrašuta se odlično snašao i pogodio mrežu.

Ponjević je u 8. minuti pokušao da vrati utakmicu na početak, ali njegov udarac je otišao pored gola, a nakon toga je uslijedio nešto mirni tempo, bez previše prilika na obje strane. Bilo je pokušaja preko centrašuteva, ali golmani su sve te lopte sigurno kupili.

Tako je bilo sve do 30. minute kada je Karaklaić izjednačio i donio poravnanje rezultata svojoj ekipi. Nakon par minuta zaprijetio je Ramić, te tako pokušao vratiti prednost svom timu, ali nije mu to pošlo rukom. Mešanović je također pokušao, ali nije uspio da oziljnije ugrozi gol domaće ekipe. Zato to sve kažnjava Zvijezda 09 i dolazido preokreta u sudiskoj nadoknadi.

Tako je završeno poluvrijeme sa rezultatom 2:1.