(VIDEO) Novi skandal u crnogorskom sportu: ‘Varvari’ prekinuli susret Sutjeske i Budućnosti

Utakmica polufinala Prve crnogorske košarkaške lige između Sutjeske i Budućnost Volija u Nikšiću prekinuta je na nešto manje od šest i po minuta prije kraja prvog poluvremena zbog incidenta koji se dogodio na terenu.

Navijači gostiju, poznati kao „Varvari”, upali su na teren kroz službeni ulaz koji je bio otvoren, te su počeli provocirati domaće navijače, što je izazvalo sukob između navijača. Ubrzo su se počele bacati stolice, a policija je morala intervenisati i izbaciti „Varvare” iz dvorane.

Sudije su odlučile prekinuti utakmicu, a prvobitna ideja da se nastavi pred praznim tribinama brzo je odbačena jer se Sutjeska protivila ideji da se meč odigra bez podrške publike. Duel danas neće biti završen, a u trenutku prekida Budućnost je vodila rezultatom 36:26.

Navijači su navodno stigli iz Podgorice privatnim automobilima, bez najave ili najave dolaska, što je dodatno zaoštrilo situaciju na utakmici, prenose vijesti.me.