Igman i GOŠK podijelili bodove u Konjicu

U okviru 28. kola WWin lige Bosne i Hercegovine u Konjicu snage su odmjerili Igman Konjic i GOŠK Gabela, na kraju je bilo nepopularnih 0:0.

Na startu utakmice Musulin je dobro šutirao, ali lopta ide malo pored gola, tako su prvo gosti zaprijetili.

U 8. minuti Denković je zaprijetio iz domaće ekipe, bio je jako blizu gola, ali nije uspio da ugrozi čuvara mreže GOŠK-a.

Ivan Ikić je sa nekih 20 metara pokušao da iznenadi golmana Ćemana, ali lopta odlazi preko gola.

U 17. minuti opet su zaprijetili domaćini, sada Buturović sa 10 metara šutirao iznad gola gostiju.

Jedan od najboljih prilika je bila kada je Mešinović je šutirao, golman Vasilj se istaknuo u ovoj situaciji kada je spasio svoj tim.

Gol ispred Mihaljevića je bio prazan stvorio je sebi šansu zabišao golmana Ćemana, ali jako loše šutirao, te je to Ćubrilo stigao i tako spasio svoj tim.

U 42. minuti pokušaj Anela Hebibovića ide iznad gola.

Još jedan pokušaj Hebibovića ide iznad gola, ovog puta je to bilo u 47. minuti utakmice.

Na startu drugog poluvremena Šero je imao dobru situaciji, u kojoj je loše šutirao, te nije bilo broblema za golmana Ćemana.

U 50. minuti je Igman mogao doći u vodstvo, u dva navrata su šutirali prvi put jelopta izblokirana, dok je drugi put Janketić glavom promašio.

GOŠK je u 64. minuti zaprijetio preko Musulina koji je imao odličnu priliku, ipak je gađao malo pored gola.

Denković u 77. minuti ne koristi priliku, te gađa pored gola.

U 85. minutu Denković i Janketić su zasmetali jedan drugom i dobra prilika Igmana odlazi u nepovrat.

U 89. minuti Hebibović je šutirao iz slobodonog udarca, ali samo do živog zida.