Denis Ćorić: Možda nam se ovom utakmicom vratilo iz prošlih utakmica gdje smo imali nekoliko nesretnih situacija

Igman je na svom terenu dočekao Posušje u okviru 26. kola WWin lige Bosne i Hercegovine. Utakmica u Konjicu je završena rezultatom 1:1.

Denis Ćorić, trener Posušja dao je izjavu nakon utakmice:

“Čestitke i jednoj i drugoj ekipi u ovako teškim vremenskim uvjetima. Zaista je bilo izazovno igrati po ovakvom vremenu. U prvom poluvremenu, nismo bili prisutni na terenu. Igman je postigao gol i čak su imali priliku i za drugi ili treći, ali srećom po nas, nisu ih realizirali. Na poluvremenu smo se malo dogovorili, napravili smo neke korekcije. Promijenili smo i sistem igre, a u drugom poluvremenu nije bilo sjajno, ali smo stabilizirali igru, uhvatili smo ritam i na kraju smo uspjeli postići gol u 90. minuti. Možda nam se ovom utakmicom vratilo iz prošlih utakmica gdje smo imali nekoliko nesretnih situacija. Možda je Igman zaslužio više, ali to je nogomet. Možda smo mi zaslužili nešto više prije, ali danas se sreća vratila. Sigurno je ovo velika stvar za nas. Osam utakmica nismo poraženi, što je sjajan rezultat. Iz ove utakmice možemo izvući neke stvari koje nisu bile dobre, ali još jednom svaka čast momcima na karakteru i zalaganju. Idemo dalje, u sljedećem kolu idemo igrati. Danas nam nisu igrali 3, 4 vrlo bitna igrača, ali nadam se da ćemo imati malo širu klupu igrača protiv Želje. Uz energiju, želju i fantastičnu podršku publike, nadamo se da ćemo doći do pobjede. Kao i uvijek, ciljamo na tri boda”, rekao je trener Posušja.