Varaždin pružio dobar otpor ali Dinamo Zagreb nosi tri boda

U okviru 32. kola HNL-a, Varaždin je na domaćem terenu ugostio Dinamo Zagreb, a susret je završio rezultatom 0:1 u korist gostiju. Varaždin je u prethodnom kolu ostvario pobjedu protiv Rudeša, pri čemu su strijelci bili Postonjski i Dabro. S druge strane, Dinamo je u sjajnoj formi, što potvrđuje niz od sedam uzastopnih pobjeda u svim natjecanjima.

U prvom poluvremenu nije bilo postignutih golova, iako su gosti imali veći posjed lopte. Ipak, nisu uspjeli probiti obranu domaćih i svladati njihovog golmana.

Početak drugog poluvremena donio je brz pogodak za Dinamo. Vidović je na asistenciju Baturine bio precizan za vodstvo od 0:1. Ovaj dvadesetogodišnji veznjak sada je upisao sedam golova u sezoni.

Varaždin – Dinamo Zagreb 0:1 (Vidović 46’)