Ter Stegen: U ovom svijetu ima puno novca i ne razumijem zašto nemamo tehnologiju kakvu imaju druge lige

Real Madrid je pobijedio Barcelonu 3:2 u El Clasicu na stadionu Santiago Bernabeu i tako praktički osigurao naslov prvaka Španije.

Bila je to utakmica u kojoj je Barcelona dvaput vodila, a na kraju je Real u 92. minuti stigao do pobjede i pobjegao najvećem rivalu na 11 bodova.

U Barceloni su bijesni na suce. Smatraju da su oštećeni za gol u 27. minuti. Tada je Realov golman Andrej Lunin jedva izbacio loptu s gol-linije ili iz gola. U La Ligi nema gol-tehnologije, a VAR je smatrao da lopta nije ušla u gol.

“Ovo je sramota. Jako je razočaravajuće što nisu mogli pronaći ugao za provjeru situacije. U ovom svijetu ima puno novca i ne razumijem zašto nemamo tehnologiju kakvu imaju druge lige. Sramota za nogometni svijet”, ljutit je bio Barcelonin golman Marc Andre ter Stegen.