Real Madrid vodi na poluvremenu protiv Manchester Cityja nakon preokreta

Nevjerovatna utakmica se igra na Santiago Bernabeu između Real Madrida i Manchester Cityija, na poluvremenu rezultat je 2:1 u korist domaće ekipe.

City je preko Bernanda Silve došao do vodstva u startu utakmice tačnije u 2. minuti, tada su svi mislii da je će to poljuljati Real Madrid oni stižu do preokreta.

Prvo je Eduardo Camavinga došao do izjednačenja nakon što ga je Daniel Carvajal uposlio Francuza on je savladao čuvara mreže Manchester Citiya.

Preokreto je postavio Brazilac Rodrygo nakon što ga je uposlio njegov sunarodnjak Vinicius JR. Tako Real Madrid dolazi preko Brazilaca do preokreta od 2:1.

Ljubitelji fudbala imaju priliku da gledaju dvije odlične utakmice, to jeste ovu koja se igra u Madridu i onu koja se igrau Londonu gdje igraju Arsenal i Bayern, a tamo Bayern nakon preokreta vodi sa 2:1.