Poluvrijeme na Koševu: Zvijezda 09 vodi pogotkom Vukoje, prije gola prethodio ofsajd koji nije signaliziran

Na najvećem bh. stadionu igra se prva utakmica 31. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine između Sarajeva i Zvijezde 09. Nakon prvih 45 minuta gosti ,koji su posljednji na tabeli, vode rezultatom 0:1.

U uvodu  utakmice tim sa Koševa odmah je zaprijetio. Pored gola šutirao je Anđušić. Nekoliko minuta poslije pokušao je i Hasić, ali se rezultat nije mijenjao.  Domaći su najčešće probijali preko desne strane gdje se bio raspoloženi Beganović. Ipak, rezultat se nije mijenjao.

No, jeste na drugoj strani u 15. minuti. Nakon odbrane Ilieva lopta je došla do Vukoje koji je pogodio mrežu Sarajeva za 0:1. Na usporenom snimku vidi se da je igrač gostiju Rahimić bio u nedozvoljenoj poziciji, ali pomoćni sudija nije podigao zastavicu.

Potom je uslijedila ofanziva domaćih. U 25 .minuti Hasić puca sa nekih 20 metara, lopta odlazi visoko preko gola. Samo minutu poslije isti igrač izlazi ”oči u oči” sa golmanom Damjanovićem koji brani njegov udarac. U 35. minuti Hasić ponovo šuta preko gola.

U 44. minuti Mustafić iz dobre prilike iz slobodonog udarca puca preko gola. Ostalo je 0:1.