(POLUVRIJEME) Igman 0 – 0 Željezničar: Plavima poništen gol iz ofsajda kojeg nije bilo

Poštovani posjetioci web portala Sport Centar, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice 31. kola WWin lige Bosne i Hercegovine između Igmana i Željezničara.

42’ Kombinovali su igrači Željezničara sjajno, Boljević je ubacio, Krpić zatresao mrežu, ali Frano Jelić je na intervenciju Senada Ibrišimbegovića poništio gol zbog ofsajda, kojeg nije ni bilo.

40’ Mešinović je šutirao sa distance, Muftić odbranio, a Galić u nastavku akcije zamalo zatresao vlastitu mrežu.

34’ Samo minut poslije Boljević je šutirao sjajno, ali ovaj put stativa je bila saveznik Igmana. Mešinović je u nastavku zradio žuti karton radi povlačenja Mekića.

33’ Boljević je ubacio sa strane, Krpić šutirao, ali je lopta pogodila prečku.

26’ Željezničar zaradio novi žuti karton, Galić je oborio Denkovića, a sudije Jelić je pokazao karton.

23’ Denković je sjajno pogodio iz slobodnog udarca, ali je Dupovac ometao živi zid, te je sudija Frano Jelić poništio gol.

18’ Krpić je oborio Oremuša te je zaradio žuti karton, ovo mu je treći akumulirani karton, te napadač Plavih će propustiti iduću utakmicu svog tima.

15’ Novi napad premijeligaša iz Konjica po desnoj strani, Janketić je ubacio, ali ispred Ramića je intervenisao Cavnić.

13’ Ponovo su kombinovali domaći, Hebibović je šutirao, Muftić odbranio, da bi Ramić pospremio loptu u mrežu, ali je Mirza Demir signalizirao ofsajd poziciju napadača Igmana.

11’ Hebibović je uposlio Janketića koji je šutirao sa distance, Muftić je odbranio, a lopta se na kraju odbila od prečku nazad golmanu Plavih.

10’ Kombinovali su Štilić i Boljević, a na kraju su izborili prvi korner na utakmici.

4’ Hebibović je šutirao, ali je Muftić siguran.

1’ Počeo meč u Konjicu, prvi sa centra krenuli su igrači Igman.

-5’ Pravdu na današnjem meču dijeli Frano Jelić iz Širokog Brijega, dok će mu pomoćnici biti Senad Ibrišimbegović iz Travnika i Mirza Demir iz Kaknja.

-25’ Treneri Adana Elezović i Hajrudin Đurbuzović su odabrali početne postave.

IGMAN: Ćeman, Mešinović, Hebibović, Oremuš, Ćubrilo, Đorić, Dupovac, Denković, Bajrić, Janketić i Ramić.

ŽELJEZNIČAR: Muftić, Radinović, Cavnić, Krpić, Mekić, Hiroš, Štlić, Drina, AlJaber, Boljević i Galić.

-30’ Gradski stadion je već dosta ispunjen, a na tribinama je veliki broj navijača Željezničara, suster u Konjicu se igra od 15:30.