Nastavlja se agonija Hajduka, Osijek slavio na praznom Poljudu

Hajduk je na praznom Poljudu (zbog kazne) izgubio od Osijeka s 1:2 u 30. kolu SuperSport HNL-a. Ovo je Splićanima već peti poraz u nizu.

Osijek je poveo u 19. minuti lijepim udarcem Matkovića. Hajduk je izjednačio preko Trajkovskog u 28. minuti nakon lijepe asistencije Brekala. Na konačnih 1:2 postavio je Mierez u 42. minuti nakon katastrofalne reakcije Hajduka u odbrani.

Splićani su pokušali doći do izjednačenja u drugom dijelu, ulazak Kalinića i Perišića u 63. minuti probudio je domaćina.

Ipak, iako je Hajduk stvorio mnoštvo šansi, lopta nije htjela u gol te je tako rezultat ostao nepromijenjen.

U ovom meču kao novi šef stručnog štaba splitske ekipe je debitovao bh. stručnjak Jure Ivanković, bivši trener Širokog Brijega.