(LIVE) GOŠK Gabela 1:2 FK Željezničar: Gosti preokrenuli u Gabeli preko AL-Jabera

Dobrodošli na tekstualni prenos posljednje utakmice današnjeg programa WWin lige Bosne i Hercegovine u kojoj na stadionu u Gabeli snage će odmjeriti GOŠK Gabela i FK Željezničar.

49’ Željezničar je imao priliku četri igrača su istrčali na jednog odbrambenog igrača GOŠK-a, ali Amoah nije uspio da ovo pretvori u gol.

46’ Amoah je šutirao to brani Vasilj, ali Al Jabber natrčava i donosi vodstvo gostima.

45’ Kraj prvog poluvremena.

42’ Nova prijetnja GOŠK-a nakon kornera pokušaj Gogića sigurno hvata golman Muftić.

38’ Hiroš je ponovo pokušao da ugrozi gol gostiju ipak ovog puta lopta odlazi preko gola.

36’ Gosti se žale sudiji Bilbiji nakon što se desio jedan duel na rubu šesnaesterca, fudbaler Željezničara je srušio Hasukića, ali Bilbija je samo odmahnuo rukom.

32’ Domaći su nakon jedne akcije zaprijetili golu Željezničara, nakon par pokušaja Gogića koji su bili blokirani, Hasukić ubacuje na peterac loptu, ali Muftić je bio siguran.

22’ Željezničar poravnava rezultat, nakon akcije u kojoj je Amoah uposlio Krpića koji sjajno gađa

20’ Hiroš je gađao sa distance, ali lopta odlazi u vanjski dio mreže.

18’ Novi korner Koška , ovaj put prilika Hasukić je iz teške situacije gađao preko gola.

9’ Nakon novog kornera domaća ekipa stvara novu šansu, u kojoj je Gogić gađao preko gola.

5’ GOŠK je poveo preko Dine Skorupa, nakon kornera lopta dolazi do domaćeg fudbalera koji to koristi i postiže gol.

3’ Nevjerovatna prilika za Željezničar, Amoah je bio sam ispred golmana Vailja, ali nije dobro primio loptu, propala je velika šansa.

1’ Utakmica je počela

Treneri Admir Adžem i Hajrudin Đurbuzović odredili su početne postave.

GOŠK: Vasilj, Batarelo, Račić, Šero, Musulin, Šuta, Gogić, Nižić, Ikić, Skorup, Hasukić.

ŽELJEZNIČAR: Muftić, Ovčina, Cocalić, Cavnić, Mahmić, Radovac, Al Jaber, Hiroš, Boljević, Amoah, Krpić.