GOŠK vodi na poluvremenu u Ugljeviku nakon preokreta

U okviru 26. kola WWin lige Bosne i Hercegovine snage su odmjerili Zvijezda 09 i GOŠK, a na poluvremenu rezultat je 1:1.

U 8. minuti domaća ekipa je već došla do vodstva nakon odličnog centaršuta Mulalića u šesneaestercu se pronašao Saliman koji pogađa za vodstvo Zvijezde 09.

Musulin je pokušao u 16. minuti da iznenadi čuvara mreže domaće ekipe, ali nakon njegovo šuta lopta odlazi preko gola.

Gosti preko Hasukića u 20. minuti stižu do izjedančenja, nakon jedne lijepe akcije Hasukić je matirao golmana Zvijezde 09 i donio izjedačenje svojoj ekipi.

Nakon 2. minute Hasukić se ponovo našao u prilici ovog puta loptu je poslao iznad gola domaće ekipe.

U 25. minuti Ostojić spašava svoju ekipu da ne primi gol, a u prilice se našao Mihaljević koji je zamalo mogao da svoju ekipu dovede do preokreta.

U 35. minuti Ikić se nijesnašao iako je bio sam nije završio i na kraju još jedana propuštena prilika da GOŠK dođe do preokreta.

Mihaljević u 40. min je pokušao glavom, ali lopta odlazi pored gola.

u 45. minuti Gogić je sjajno prošao po lijevoj strani, uposlio je Marasovića koji sa par metara pogađa za 1:2.