Borac na domaćem terenu vodi protiv Posušja

U okviru 28. kola WWin lige Bosne i Hercegovine snage su odmjerili Borac i Posušje, a trenutni rezultat na poluvremenu je 1:0.

Na startu utakmice nije bilo previše prilika, domaća ekipa je kontrolisala igru što se i očekivalo, a prvi udarac na gol je imao Blagaić ipak nije bilo problema za Galića čuvara mreže gostujuće ekipe.

Gosti prvu priliku prave u 9. minuti preko Petrovića, međutim napadač Posušja nije bio precizan, te lopta odlati preko gola domaće ekipe.

Blagaić je imao jedan prodor, uz dva odlična driblinga prošao je prvu liniju gostujuće ekipe, ali ipak ekipa Denisa Ćorića je uspjela da otkloni opasnost po svoj gol.

Domaća ekipa dolazi do vodstva u 30. minuti preko Alena Jurilja, Blagaić je izveo slobodni udarac nakon kojeg se najbolje snašao ofanzivac domaće ekipe, te svoj tim doveo u vodstvo.

Posušje je imalo sjajnu u 37. minuti Petrović je šutirao iz izgledene situacije, nakon greške zadnje linije Borca, našao se u odličnoj prilici, ipak nije uspio to da iskorisiti.